a
Z miłości do piękna i harmonii stworzyliśmy w Zgierzu miejsce, gdzie kompleksowo zadbamy o ciało i zdrowie naszych pacjentów.
PN-PT: 10:00 - 18:00 SB: 9.00 - 14.00

Aktualności

Title Image

dr n.med. Agnieszka Pięta-Dolińska

Home  /  dr n.med. Agnieszka Pięta-Dolińska
dr n.med. Agnieszka Pięta-Dolińska
Specjalista Ginekolog, Położnik, Perinatolog
Zarezerwuj termin
Jesteś tutaj

Zarezerwuj termin

Medycyna jest sztuką. Uprawiam ją długo i z wielkim wysiłkiem. Od 25 lat pracuję na Bloku Porodowym i w Oddziale Położniczym. Przez 23 lata była to Klinika Perinatologii ICZMP w Łodzi, a teraz Oddział Położniczo-Ginekologiczny WSS w Zgierzu.

Aktywne uczestnictwo w rozwoju nowego życia i moment przywitania dziecka na świecie daje ogrom satysfakcji w moim życiu zawodowym. Opiekuję się ciężarną zdrową i mającą ciążę powikłaną problemami własnymi i płodowymi. Jestem perinatologiem. Rozwiązuje problemy życia intymnego pomiędzy ciążami i po zakończeniu prokreacji. Prowadzę u moich pacjentek zaawansowaną profilaktykę chorób nowotworowych. Rodzimy się piękne, czas i praca zabierają nam blask. Nie można zatrzymać kalendarza, ale można zatrzymać urodę. Od ponad 10 lat wykonuję zabiegi z medycyny estetycznej, które poprawiają komfort naszego życia i sprawią, że odbicie w lustrze będzie sympatyczne.

Specjalizacja Specjalista Ginekolog, Położnik, Perinatolog
Stopień dr n.med.
Wizyty