a
Z miłości do piękna i harmonii stworzyliśmy w Zgierzu miejsce, gdzie kompleksowo zadbamy o ciało i zdrowie naszych pacjentów.
PN-PT: 10:00 - 18:00 SB: 9.00 - 14.00

Aktualności

Welcome to MedicalPress a Premium Medical Theme
+48 502 649 862
PON - PN: 10:00 - 18:00, SB: 9:00 - 14:00, ND: nieczynne

Indywidualne podejście
Holistyczne terapie

Medycyna Estetyczna

Dermatologia Kliniczna i Wenerologia

Chirurgia Ogólna i Naczyniowa

Laseroterapia

Ginekologia Plastyczna, Estetyczna, Rekonstrukcyjna

Kosmetologia i Podologia

Dietetyka

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna jest działem medycyny, zajmującym się poprawą jakości życia osób zdrowych. Jej głównym celem jest dodanie pacjentowi atrakcyjności fizycznej. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej, w Medycynie Estetycznej stosuje się procedury mało- lub nieinwazyjne.

Do najczęściej przeprowadzanych zabiegów należą: wypełniacze – wprowadzane pod skórę za pomocą iniekcji, zabiegi laserowe, zabiegi ultradźwiękami HIFU, czy lipoliza.

Ginekologia

Ginekologia, Położnictwo, Perinatologia

Ginekologia Plastyczna zajmującą się korekcją wrodzonych lub nabytych nieprawidłowości anatomicznych, Ginekologia Rekonstrukcyjna w obrębie zewnętrznych narządów płciowych z przyczyn urazowych lub onkologicznych.

Ginekologia Estetyczna obejmuje procedury z wykorzystaniem lasera, ultradźwięków (HIFU), osocza bogatopłytkowego (PRP), czy kwasu hialuronowego.

Laseroterapia

Obejmuje szerokie spektrum zabiegów terapeutycznych, w różnych specjalizacjach, z wykorzystaniem laserów medycznych różnego typu, w zależności od obszaru działania. np. usuwanie blizn, przebarwień, modelowanie sylwetki, epilacja laserowa, leczenie trądziku, rozstępów, zmian naczyniowych, odmładzanie laserowe czy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Dermatologia Kliniczna i Wenerologia

  • lek. med. Anna Sztuczka-Smrek

Chirurgia Ogólna i Naczyniowa

  • lek. med. Paweł Fuchs
  • dr n. med. Andrzej Witczak
  • lek. med. Paweł Szymczyk

Kosmetologia, Podologia i Dietetyka

  • Lidia Roens – kosmetolog
  • Anna Lasek – dietetyk