a
Z miłości do piękna i harmonii stworzyliśmy w Zgierzu miejsce, gdzie kompleksowo zadbamy o ciało i zdrowie naszych pacjentów.
PN-PT: 10:00 - 18:00 SB: 9.00 - 14.00

Aktualności

Oczyszczanie wodorowe

Terapia przeciwstarzeniowa wykorzystująca cząsteczki aktywnego wodoru. Oczyszczanie wodorowe wykorzystuje techniki strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Procedura łączy w jednym sześć elementów, które uzupełniając się dają spektakularny efekt zabiegu:

  1. peeling wodorowy
  2. oczyszczanie wodne
  3. aplikowanie substancji aktywnych, w tym czystego kwasu hialuronowego
  4. zastosowanie ultradźwięków
  5. zastosowanie fal radiowych
  6. zastosowanie głowicy ciepło/zimno stymulującej skórę do lepszego funkcjonowania

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry dedykowany jest dla wszystkich (niezależnie od wieku oraz rodzaju skóry) którzy borykają się z objawami skóry zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku, skóry odwodnionej, skóry wymagającej dogłębnego oczyszczenia,   skóry suchej, a także normalnej, tłustej i mieszanej, skóry trądzikowej oraz naczynkowej.

Brak jakichkolwiek przeciwwskazań dla wybranego typu skóry.

FALE RADIOWE – głowica emitująca fale radiowe wytwarza w skórze i tkance podskórnej ciepło. Dochodzi do ogrzania kolagenu powodując jego kurczenie i mocne napięcie oraz odnowę struktury. Efektem jest poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek i napięcie skóry, poprawa jędrności oraz rozjaśnienie skóry pod oczami.

ULTRADŹWIĘKI – jest to bardzo wydajny sposób wprowadzania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Pod wpływem ciepła rozszerzają się naczynia krwionośne, wzrasta zaopatrzenie komórek w krew, tlen oraz składniki odżywcze. Poprzez od 1 do 3 milionów wibracji, preparat zabiegowy penetruje w głąb skóry, wspomaga metabolizm i witalność komórek, usprawnia krążenie krwi i limfy.)

HYDROBRAZJA – najnowsza technologia do złuszczania martwego naskórka za pomocą specjalnie skonstruowanej głowicy. Efektem zabiegu jest zmniejszenie przebarwień, wyrównanie kolorytu skóry, obkurczenie porów, głębokie oczyszczenie (wągry)poprawienie elastyczności i rozświetlenie delikatnej skóry.

GŁOWICA COLD (ZIMNY MŁOTEK) – ma za zadanie ukoić podrażnioną skórę, zamknąć aquapory po elektroporacji lub składniki aktywne zawarte w kosmetykach. Zmniejsza pory, napina skórę, usuwa zmarszczki, sprzyja wytwarzaniu kolagenu, eliminuje zaczerwienienia i wrażliwość, redukuje cienie i worki pod oczami.

OXYGEN SPRAY – przy użyciu soli fizjologicznej służy do oczyszczania skóry, natomiast użycie ampułki w zależności od jej składu będzie działało na skórę np. nawilżająco, dotleniająco lub regenerująco. Nadtlenek wodoru szybko i skutecznie przenika do skóry właściwej (zastrzyk pod wysokim ciśnieniem).

PEELING WODOROWY – jest to sposób oczyszczania martwych komórek warstwy rogowej skóry.

Zabieg może być poprzedzony dodatkowo mikrodermabrazją diamentową.

FALE RADIOWE – efektem jest poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek i napięcie skóry, poprawa jędrności oraz rozjaśnienie skóry pod oczami.

ULTRADŹWIĘKI – preparat zabiegowy penetruje w głąb skóry, wspomaga metabolizm i witalność komórek, usprawnia krążenie krwi i limfy.

HYDROBRAZJA – efektem zabiegu jest zmniejszenie przebarwień, wyrównanie kolorytu skóry, obkurczenie porów, głębokie oczyszczenie (wągry), poprawienie elastyczności i rozświetlenie delikatnej skóry.

GŁOWICA COLD (ZIMNY MŁOTEK) zmniejsza pory, napina skórę, usuwa zmarszczki, sprzyja wytwarzaniu kolagenu, eliminuje zaczerwienienia i wrażliwość, redukuje cienie i worki pod oczami.

OXYGEN SPRAY – oczyszczenie skóry, natomiast użycie ampułki w zależności od jej składu będzie działało na skórę np. nawilżająco, dotleniająco lub regenerująco.

PEELING WODOROWY – oczyszczenie z martwych komórek warstwy rogowej skóry.

Sprawdź inne zabiegi

Zabiegi uzupełniające

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna

Endermomasaż

Endermomasaż

Odchudzanie

Leczenie łysienia

Leczenie łysienia

Osocze bogatopłytkowe

Leczenie trądziku

Trądzik

Oczyszczanie wodorowe